Deník autobusáka

2. ledna 2018 v 20:40 |  Zajímavosti a jiné nesmysly
Nikdo není dokonalý, každý děláme chyby, a když to dopadne dobře, vznikají z nich dobré vzpomínky. Jezdit s busem po Brně je velmi specifická oblast práce. Člověk denně zažívá různé situace s cestujícími i lidmi venku. Dá se říct, že každý týden zabrání nějaké té nehodě a pokud je unavený, má co dělat, aby sám nějakou nezpůsobil. Ne vše se dá veřejně prezentovat, ale hodně z toho ano. Rád se proto podělím se všemi, kdo mají o tyto zážitky zájem.
Některé směny jsou pohodové a příjemné, často však člověk končí směnu s pusou otevřenou a očima vypadlýma z důlku. Většina historek se tedy bude točit spíš u vzpomínek na směny druhého druhu. Všem, které to baví, příjemnou zábavu!

Pro vaši orientaci na tomto blogu vám nyní dám malou nápovědu. Tímto článkem vznikla nová rubrika "Zajímavosti a jiné nesmysly". Zde nebudou články pravidelně, za to budou vyplňovat čekání na články z hlavní rubriky "Ve službách MHD", kde budou příspěvky přibývat vždy v pondělí a pátek. Zde budou spíše postřehy a různá zamyšlení, kdežto v hlavní rubrice historky a postřehy z provozu.
Takže ještě jednou. Pokud jste sem zavítali naschvál a třeba i opakovaně, příjemnou zábavu! ;) Pokud omylem a nezaujalo vás to, chápu! Běžte na něco solidnějšího dřív, než vám tato četba ublíží!
Přeji příjemnou četbu a klidné dny doby vánoční!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama